Predaj bytu (4 izbový) 121 m2, Bratislava - Staré Mesto

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária RE/MAX Slovakia, ktorá má celkovo 1500 realitných ponúk.
RE/MAX Slovakia
499 000 €
Typ: štvorizbový byt
Okres: Bratislava I
Obec:
Plocha: 121 m²
Realitný maklér:
Svetlana Stračárová
0908731676

Realitná kancelária REMAX ponúka exkluzívne na predaj krásny ešte neobývaný 4-izbový byt o rozlohe 121 m2 vo vyhľadávanej lokalite Starého mesta na Dunajskej ulici.


Nehnuteľnosť spĺňa všetky atribúty kvalitného a moderného mestského bývania v novozrekonštruovanej budove v srdci centra Hlavného Mesta. Vďaka kvalitnému prevedeniu a dispozícii sa stáva skvelým priestorom pre život so všetkými výhodami, ktoré centrum mesta ponúka.

Byt sa nachádza na 3 podlaží polyfunkčného domu, ktorý bol celý kompletne zrekonštruovaný a daný nanovo do užívania v roku 2022. Je otočený na tri svetové strany: S, V a J.


Dispozícia:

Byt pozostáva zo vstupnej chodby s úložným priestorom vyrobeným na mieru , priestrannej obývacej izby s jedálenskou časťou a plne vybavenou kuchyňou so vstavanými spotrebičmi, hlavnej kúpeľne s dvojumývadlom, vaňou a toaletou, hlavnej spálne s privátnou kúpeľňou s walk in sprchovým kútom a toaletou, dvoch ďalších izieb a dvoch komôr.


Hlavné benefity:

•Centrálna poloha – auto v tomto prípade nie je nevyhnutnosťou, všetko na čo budúci majiteľ čo i len pomyslí sa nachádza v pešej dostupnosti
•Ideálna dispozícia bez nutnosti dodatočnej investície
•Byt nebol nikdy obývaný, vonia novotou. Majiteľ si dal záležat na výbere kvalitných materiálov a kvalitnom prevedení (pôvodne zariaďoval byt pre seba)
•Moderný nadčasový dizajn
•Na každom poschodí sa nachádza iba jeden byt, čo zaručuje dostatočnú dávku súkromia
•Kolaudácia budovy 07/2022
•Výťah
•2 plnohodnotné kúpeľne
•2 komory
•Klimatizácia v každej miestnosti
•Plne vybavená dizajnová kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi
značky Whirpool

Lokalita:

Centrálna poloha bytu v bezprostrednej blízkosti Kamenného námestia je jednoznačne jedným z najvačších plusov danej nehnuteľnosti. V pešej dostupnosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť s rozmanitými možnosťami a atmosférou, ktorú možno zažiť iba v centre mesta . Na svoje si prídu nadšenci dobrého gastra, kultúry, mestských parkov, oddychu, zábavy či nákupných možností. Poloha poskytuje výbornú dopravnú dostupnosť, školy, škôlky, zdravotnícke zariadenia a množstvo iného. Nehnuteľnosť je na LV definovaná ako Nebytový priestor, čím sa investorom naskytá výborná príležitosť s možnosťou odpočtu DPH.


V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať.

Cena: 499 000 EUR s DPH


RE/MAX real estate agency offers exclusively a beautiful unoccupied 4-room apartment with an area of 121 m2 in top exclusive location of the Old Town on Dunajská street for sale. The property meets all attributes of high-quality and modern urban living in a newly renovated building in the heart of the center of the Capital City. Thanks to the high-quality design and availability, it becomes a great space for living with all the advantages that the city center offers.

The apartment is located on the 3rd floor of a multi-functional building, completely renovated and put back into use in 2022. It faces three directions: N, E and S.

Disposition:
The apartment consists of an entrance hall with custom-made storage space, a spacious living room with a dining area and a fully equipped kitchen with built-in appliances, a master bathroom with a double sink, bathtub and toilet, a master bedroom with a private bathroom with a walk-in shower and toilet, two other rooms and two chambers.

Main benefits:
Location in center of the city - a car is not a necessity in this case, everything the future owner can think of is within walking distance
Ideal disposition without the need for additional investment
The apartment has never been lived in, it smells new. The owner made sure to choose high-quality materials and quality design (because he originally furnished the apartment for himself)
Modern timeless design
There is only one apartment on each floor, which guarantees a sufficient amount of privacy
Approval of the building 07/2022
A lift
2 full bathrooms, 2 closets
Air conditioning in every room
Fully equipped designer projected kitchen with built-in Whirpool appliances

Location: The central location of the apartment is in the immediate vicinity of Kamenné námestie. Location is clearly one of the biggest pluses of the given property. Within walking distance, there are complete civic amenities with various options and an atmosphere that can only be experienced in the city center. Enthusiasts of good gastronomy, culture, city parks, relaxation, entertainment and shopping opportunities will find something for themselves. The location provides excellent transport accessibility, schools, kindergartens, medical facilities and much more.
The property is defined on the title deed as Non-Residential Space, which provides investors with an excellent opportunity with the possibility of VAT reduction.

If you are interested to see more and visit the space, do not hesitate to contact me.

Price: EUR 499,000 including VAT

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie