PREDANÉ - Na prenajom krásny slnečný 1 izbovy byt v Handlovej

Typ: jednoizbový byt
Okres: Prievidza
Obec: Handlová
Plocha: 37 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt v Handlovej na ulici, Morovnianská cesta č.15. Samotný obytný dom sa sa nachádza vo veľmi kľudnej a tichej časti sídliska Morovno. Byt sa nachádza na tretim nadzemnom podlaží, v peknom čistom a prerobenom bytovom dome. Plocha bytu je 37m2. Byt pozostáva so vstupnej chodby WC a kúpeľne, priestrannej kuchyne s novou kuchynskou linkou a veľkej priestrannej obývacej izby. Byt prešiel rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmena plastových okien, nové plávajúce podlahy a nové omietky. Cena 320 €/mesiac , cena zahŕňa aj energie.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie