PREDANÉ - Predaj domu 154 m2, Gajary

Typ: rodinný dom
Okres: Malacky
Obec: Gajary

Ponúkam vám na predaj rodinný dom v obci Gajary kolaudovaný v roku 1980 m2 postavený na pozemku 880 m2 s úžitkovou plochou 154 m2.

DISPOZÍCIA:
Pozostáva z dvoch poschodí. Na prízemí sa nachádza samostatná izba, kúpeľňa spojená s toaletou, špajza, obývacia izba spojená s kuchyňou s prechodom na zimnú záhradu a výstupom na dvor.
Vrchné poschodie pozostáva z troch samostatných izieb a kúpeľne spojenej s toaletou. Pozdĺž celého domu sa nachádza 13 m dlhá garáž priechodná s oboch strán.

STAV:
Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou ktorej súčasťou bola výmena okien, zateplenie fasády, výmena elektroinštalácie v kuchyni, chodbe, garáži a prístavby na záhrade.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete.

FINANCOVANIE:
Súčasťou našej kancelárie je hypotekárne centrum, kde vám kompletný servis zastreší naša hypotekárna špecialistka s 22 ročnými skúsenosťami v oblasti financovania. Vybavenie hypotéky je možné u nás vo všetkých bankách.

V CENE JE ZAHRNUTÉ:
Provízia RK, poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov kúpnej zmluvy, uhradenie právneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, súčinnosť pri odovzdaní nehnuteľnosti a pomoc s prepisom
všetkých energií.

Teším sa na obhliadku s Vami.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie