Dvojgeneračný 7 izbový rodinný dom v Trstíne na predaj

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária ROMANTICKÉ CHALUPY, s.r.o., ktorá má celkovo 370 realitných ponúk.
ROMANTICKÉ  CHALUPY, s.r.o.
256 000 €
Typ: rodinný dom
Okres: Trnava
Obec: Trstín
Plocha: 220 m²
Plocha pozemku: 900 m²
Realitný maklér:
Radoslav Tomašovič

Popis
Dvojgeneračný, 7 izbový rodinný dom s garážou, pivnicou, vlastnou studňou a záhradou, na kraji obce, pod horami, menom Trstín, na predaj.
Rodinný dom je tvorený prízemím, ktoré je v pôvodnom ( z roku 1960 ), ale udržiavanom stave a novým podkrovím ( z roku 2000 ). Na prízemí sú 2 izby, jedáleň s krbom, kuchyňa, kúpeľňa a samostatné WC. V podkroví sú 4 izby, kúpeľňa so saunou, samostatné WC, loggia a príprava na pripojenie kuchynskej linky. Pod polovicou domu sa nachádza pivnica, k domu je pristavaná letná kuchynka. Na dvore stojí garáž s kôlňou na drevo. Záhrada s ovocnými stromami ( čerešňa, orech, marhuľa a hruška ), čaká už len na Vaše pestovateľské plány. V oplotení záhrady sú vráta, cez ktoré sa dá vyraziť popri poli k pútnickému kostolu Trstín – Hájiček. V obci je MŠ, ZŠ, dve pekárne a rôzne obchody, renesančný aj barokový kaštieľ, náučný chodník, rybník Jarky a cyklotrasa, vedúca úpätím Malých Karpát. Na turistické výlety sa môžete vydať zo Smoleníc, alebo ďalších východiskových bodov.
Do 20 km vzdialenej Trnavy sa dostanete autom, autobusom, alebo vlakom, do Jablonice je to cez Malé Karpaty 12 km a do Senice 22 km, tiež sa tam dostanete aj vlakom. Piešťany sú vzdialené 35 km, Bratislava 57 km.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie