PREDANÉ - Na predaj autoservis a administratívna budova

Typ: administratívna budova
Okres:
Obec:
Plocha pozemku: 1 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom spolu s fungujúcou firmou pod jednou strechou. Jedinečná príležitosť získať budovu na podnikanie v oblasti dopravy aj s kontaktmi na obchodných partnerov, vozidlami, zariadenou dielňou a celé know-how. Celý objekt sa nachádza na pozemku s rozlohou 1112 m2. Postavený je z tehál a je zateplený. Objekt je rozdelený na dom, dielňu a administratívnu budovu.

Dielňa

Dielňa resp. garáž má úžitkovú plochu 370 m2. Je prispôsobená na opravu nákladných aj osobných automobilov. Je plne vybavená. Nachádza sa tu vzduchotechnika, kúrenie, odsávanie spalín motorov. Zdvižné vozíky, náhradné diely, miestnosť PHM, denná miestnosť pre zamestnancov, sprcha, záchody, dve obytné miestnosti pre vodičov a všetko potrebné pre riadne fungovanie prepravnej spoločnosti. Administratívna budova

V dolnej časti sa nachádza kancelária. Za ňou je kuchyňa so sociálnym zariadením. Na poschodí sa nachádzajú dve priestranné miestnosti, ktoré sú momentálne využívané ako obytné. Vykurovanie je kombinované, taktiež sú z kozubu vyvedené na poschodie prieduchy. Okná sú plastové. Úžitková plocha 130 m2.Na pozemku sa nachádza betónová dlažba a parkovacie miesta pre nákladné a osobné vozidlá. Samostatná studňa a ovocné stromy. Brána do dvora je automatická na diaľkové ovládanie. Objekt je zabezpečený kamerovým systémom a dvojzónovým poplašným zariadením.


Odporúčam obhliadku objektu, podmienkou je vážny záujem a solventnosť záujemcu. Kontaktujte ma na telefónnom čísle 0905795565. .

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie