Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link do Vášho prehliadača a obhliadku nehnuteľnosti zažijete v tomto momente:
3D Showcase:
https://my.matterport.com/show/?m=xpw3wDTV18j
Chcete bývať v tichom prostredí a mať k dispozícii predzáhradku s vlastným súkromím?
Máme pre Vás priestranný 1 izbový byt v mestskej časti Karlova Ves na Dlhých Dieloch v tichom prostredí a máte k dispozícii oplotenú záhradku o veľkosti cca 50 m2. Takýchto bytov sa objavuje v ponuke veľmi málo, no práve teraz máte možnosť si takýto kúpiť.
1 izbový byt sa nachádza na Veternicovej ulici pôvodne s loggiou, ktorá bola prerobená na obytný priestor, celkom o veľkosti cca 39m2 s oplotenou predzáhradkou o veľkosti 50m2 a pivnicou cca 2m2, ktorá bola prerobená (latkové „klietky“ boli nahradené bezpečnými, kovovými, takže si do nej môžete odložiť aj bicykel). Obývacia izba s východnou orientáciou do vlastnej predzáhradky. Vstup na ňu je z kuchyne, ktorá bola zväčšená o loggiu. Predzáhradka je oplotená, orientovaná do „pešej zóny“ a zeleň pri plote Vám zabezpečí úplné súkromie od okolia. Naozaj zaujímavá kombinácia priestranného 1 izbového bytu s vlastnou záhradou a vlastným súkromím.
. Byt bol čiastočne rekonštruovaný - vchodové dvere sú bezpečnostné s bodovým uzamykaním, plastové okná, plávajúca podlaha v izbe aj vstupnej haly, za vchodovými dverami vstavaná skriňa. Kúpeľňa s WC je v pôvodnom, no zachovalom stave. Bytový dom je z polovice 90 rokov no napriek tomu je zateplený, má vymenené stupačky vody a kanalizácie, nové vchodové dvere na chip.
LOKALITA:
Bytový dom sa nachádza v mestskej časti Karlova Ves – Dlhé Diely. V tesnej blízkosti máte na prechádzky les, cyklotrasy a iné športové a rekreačné aktivity, mestská doprava je cca 2 minúty chôdze, potraviny cca 3 minúty chôdze. Parkovanie je verejné pred bytovým domom, večer vždy zaparkujete v blízkosti domu.
BYTOVÝ DOM:
• mesačný predpis za užívanie bytu je 120,-€/mesiac
• výťah
• zateplený bytový dom
NÁŠ NÁZOR:
Dispozične dobre riešený 1 izbový byt s predzáhradkou, so zeleňou priamo pod oknami s občianskou vybavenosťou v blízkosti domu. Určite je to byt, ktorý bude vždy na realitnom trhu vyhľadávaný, svojou výnimočnosťou a je ideálny aj ako investícia napríklad na prenájom. Jeho kúpa bude určite dobrou voľbou!