Ponúkame na predaj chalupu v obci Liptovská Osada. Dispozične pozostáva z dvoch obytných priestorov so samostatným vchodom a neobývaným podkrovím (strecha je valbová, pokrytá plechom). Je po kompletnej rekonštrukcii s krásne upravenou záhradou, ktorá poskytne budúcemu majiteľovi dostatočné súkromie.
Prvá bytová jednotka o rozlohe 88m² momentálne slúži ako chalupa a pozostáva z dvoch izieb, kuchyne s obývačkou, kúpeľne s toaletou, jednej menšej izby/komory, chodby a zádveria. Druhá jednotka o rozlohe 61m² (dve miestnosti a sociálne zariadenie) slúžila na podnikanie, a bola v minulosti prenajatá súkromnej firme a momentálne je možné priestory vzájomne prepojiť. Chalupa je z 3/4tín podpivničená, pričom v jednej z pivníc sa dá zaparkovať osobné auto.
Chalupa má ústredné elektrické kúrenie s možnosťou kúrenia pomocou výmenníka umiestneného v krbe. Odpad je riešený septikom (v obci sa práve buduje verejná kanalizácia).
Chalupa je postavená na pozemku o rozlohe 681m² (zastavaná plocha je 200 m²).
Chalupa sa dá využiť aj na trvalé bývanie, alebo podnikanie.
V tesnej blízkosti sa nachádza pošta, potraviny a pohostinstvá. V obci sa nachádza rezort GOTHAL(vodný svet, wellness, bowling, biliard, fitnes a pizzeria). Liptovská Osada sa nachádza na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, pričom je vzdialená 10 km od lyžiarskeho strediska Donovaly, 15 km od lyžiarskeho strediska Malinô Brdo a 50km od lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry.